Ana Sayfa Haberler SIMULIA Abaqus Kullanıcılar Toplantısı – 2016

SIMULIA Abaqus Kullanıcılar Toplantısı – 2016

240
0

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan Abaqus Türkiye kullanıcılar toplantısı 3 – 4 Kasım 2016 tarihlerinde ByOtell’de gerçekleşecektir.

Bu toplantı süresince, ülkedeki seçkin firma, üniversite ve araştırma kurumlarında Abaqus kullanılarak yapılmış uygulamalara ait sunumların yanında, katılımcılarımıza, SIMULIA yetkilileri tarafından yeni sürüm ve gelecek ürün stratejileri ile ilgili bilgiler verilecektir.

abaques_analizsimulasyoncom-300x235 SIMULIA Abaqus Kullanıcılar Toplantısı - 2016
Abaqus/CAE programına ait arayüz görüntüsü


SIMULIA ürün ailesi içinde bulunan Isight & SEE, Tosca, fe-safe ve Simpack yazılımları ile birlikte Abaqus/CAE ön/son işlemcisi ve Abaqus çözücülerinin mekanik, temas, malzeme, çözüm performansları, doğrusal dinamik ve diğer yeniliklerden bahsedilecektir.

Abaqus, her yeni sürümünde gelen ileri seviye yeteneklerle birlikte performans, hız, kullanım kolaylığı ve benzetim güvenilirliği konularında liderliğini devam ettirmektedir.

Yapılan sunumların hepsinin Sonlu Elemanlar konuları ile ilgili yüksek seviyeli teknik sunumlar olması, bu toplantılarımıza, dünya çapında düzenlenen benzer toplantılar içeresinde ayrı bir önem kazandırmaktadır. 

Abaqus Konferans için önemli Linkler:

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir