Ana Sayfa Haberler Simulating Reality Yarışması 2016

Simulating Reality Yarışması 2016

152
0

MSC Software firmasının her sene düzenlenmekte olduğu Simulating Reality yarışmasının başvuruları başlamıştır. MSC Software ürünlerini kullanarak yaptığınız analiz ve simulasyon çalışmalarına ait video ve resimler ile yarışmaya katılabilirsiniz.

Katılımcı Gruplar

Katılımcılar endüstri ve üniversite olmak üzere 2 grup altında yarışacaklardır. Başvuru sırasında seçmiş olduğunuz grup ile çalışmalarınız değerlendirilecektir. .

Değerlendirme

Her grup altında 10’ar kişinin çalışmaları MSC Software websitesinde duyuruları yapılıp, yine site içerisinde yayınlanacak yarışma galerisinde sergilenecektir. Yine her gruptan ilk 3’er kişi GoPro Hero 4 ile ödüllendirilecektir.


YouTube Direkt

Katılma Şartları

Katılım kriterleri;

  1. Adams, MSC Nastran, Patran, Marc, Actran, Digimat, MSC Apex, SimXpert, SimDesigner, SimManager, Easy5, Dytran, MSC Fatigue, Sinda, MaterialCenter programlarından bir tanesinin kullanılıyor olması.
  2. Analizi yapılan sistemin, analiz edildikten sonra firmaya olumlu geri dönüşleri olması (Maliyet Azaltımı,Kalite Arttırımı vb.)
  3. Analiz yapılmasının ihtiyaç olduğunu açık bir şekilde belli ederek, analizin ürün geliştirme sürecine olan etkisinin gösterilmesi.

Simulating Reality yarışmasına katılımcılar en son 31 Mart tarihine kadar resim yada videolarını katılım formunu doldurarak göndermeliler.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir