Ana Sayfa Haberler Simulating Reality Yarışması

Simulating Reality Yarışması

236
0
Paylaş

Msc Software  firmasının her sene düzenlemiş olduğu “Simulating Reality” ismli yarışmaya, sizde MSC Software firmanın ürünlerini kullanarak yapmış olduğunuz analizlerin resim ve videolarını yollayarak katılabilirsniz.

Üniversite ve sanayi başlıkları alıtında değerlendirilecek olan katılımcılar, kazanmaları durumunda göndermiş oldukları video ve resimler MSC Software websitesinde yayınlacaktır. Her gruptan 10’ar kişi kazanan olarak belirlenecek ve Apple Ipad Mini ile ödüllendirileceklerdir.

simulating-reality-contest

Katılım kriterleri;

  1. Adams, MSC Nastran, Patran, Marc, Actran, Digimat, MSC Apex, SimXpert, SimDesigner, SimManager, Easy5, Dytran, MSC Fatigue, Sinda, MaterialCenter programlarından bir tanesinin kullanılıyor olması cette page.
  2. Analizi yapılan sistemin, analiz edildikten sonra firmaya olumlu geri dönüşleri olması (Maliyet Azaltımı,Kalite Arttırımı vb.)
  3. Analiz yapılmasının ihtiyaç olduğunu açık bir şekilde belli ederek, analizin ürün geliştirme sürecine olan etkisinin gösterilmesi.

 

Simulating Reality yarışmasına katılımcılar en son 13 Şubat tarihine kadar resim yada videolarını katılım formunu doldurarak göndermeliler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.